Instalacje elektryczne Kąty Wrocławskie - ELEKTINST
351
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-351,page-child,parent-pageid-43,bridge-core-2.4.5,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-23.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-7,elementor-page elementor-page-351
 

Instalacje elektryczne Kąty Wrocławskie

Instalacje elektryczne Kąty Wrocławskie

Wykonujemy instalacje elektryczne w budynkach przemysłowych, użyteczności publicznej, budynkach wielorodzinnych oraz jednorodzinnych. Instalację realizujemy narzędziami profesjonalnymi, posiadającymi aktualne przeglądy techniczne. Osoby wykonujące prace posiadają doświadczenie oraz odpowiednie uprawnienia techniczno-montażowe.

Instalacja elektryczna w budynku powinna być wykonana przez doświadczonego fachowca. Stanowi ona w zasadzie podstawę, na której opiera się wygodne użytkowanie całej nieruchomości i wszystkich urządzeń elektrycznych w jej obrębie.

W zakresie naszej oferty znajdą Państwo zarówno wykonanie propozycji rozmieszczenia punktów poboru energii elektrycznej dla danego obiektu, jak i wykonanie wszelkich prac montażowych dla budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, firm i różnych inwestycji.

Odpowiedzialne i precyzyjne wykonanie prac instalacyjnych za pomocą atestowanych materiałów daje pewność bezpiecznego i wygodnego korzystania ze wszystkich urządzeń. Doświadczenie naszych pracowników i stosowanie najnowszych rozwiązań daje pewność, że instalacja będzie doskonale dopasowana do potrzeb korzystających z niej osób.

Zakres usług

W czym się specjalizujemy

INSTALACJE I PRZYŁĄCZA ELEKTRYCZNE

Montaż i wymiana instalacji elektrycznych, przyłącza elektryczne, wewnętrzne linie zasilania, place budowy.

POMIARY ELEKTRYCZNE

Wykonujemy obowiązkowe pomiary elektryczne.

INSTALACJE ODGROMOWE

Instalacje odgromowe, ochrona przeciwprzepięciowa.

SYSTEMY CCTV

Montaż i wymiana kamer, systemów monitoringu, alarmów, domofonów itp.

SMART HOME

Wykonujemy instalacje systemów Smart Home

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

T: +48 501 836 560
E: biuro@elektinst.pl

Instalacje elektryczne Kąty Wrocławskie

Bardzo ważnym etapem w trakcie prac budowlanych jest wybranie odpowiedniej firmy, która wykona instalację elektryczną Kąty Wrocławskie dostosowaną do Państwa jak i do przyszłej funkcjonalności domu, mieszkania, sklepu czy biura.

Instalacje wykonujemy dostosowując się do projektu jak i klienta. Jesteśmy w stanie wykonać instalację przewodami DY w peszlach jak i YDY podtynkowo. Możemy wykonać instalację z puszkami rozdzielczymi jak i bez nich co wpływa na estetykę wykonywanych instalacji. Podczas wykonywanych prac jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do zaleceń klienta, a także sami proponujemy rozwiązania, które będą najbardziej funkcjonalne.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, by wykonywane przez nas usługi elektryczne spełniały wymogi sztuki budowlanej jak i również oczekiwania inwestora, aby wyróżniały się przemyślanym rozkładem, efektywnym działaniem i pożądaną sprawnością. Realizujemy nieustannie nowe wyzwania oraz poszerzamy pakiet usług, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Instalacje elektryczne Kąty Wrocławskie

Elektryk Kąty Wrocławskie

Usługi elektryczne Kąty Wrocławskie

Elektryk z dojazdem Kąty Wrocławskie

Usługi elektryczne dla domu Kąty Wrocławskie

Umów wizytę

+48 501 836 560

lub wypełnij formularz poniżej:  Instalacje elektryczne - najczęściej zadawane pytania

  Co to jest instalacja elektryczna?

  Instalacje elektryczne to sieci niskiego napięcia, których elementy powinny być rozmieszczone w budynku tak, by umożliwić jego prawidłowe funkcjonowanie, zapewnić komfortowe warunki pracy i życia jego użytkownikom, bez generowania nadmiernych kosztów.

  Instalacja elektryczna - cena

  Koszt wykonania instalacji elektrycznej obliczany jest razem z Wami  na podstawie ilości punktów zamieszczonych w projekcie instalacji elektrycznej. Jeśli go nie macie nie ma o co się martwić, dostaniecie go od nas po wykonaniu zadania. Wszystkie punkty ustalane są  z inwestorem a ich dokładne rozmieszczenie nanosimy na projekt powykonawczy.

  Co to jest instalacja niskoprądowa?

  Instalacje - potocznie zwane instalacjami niskoprądowymi bądź teletechnicznymi - służą głównie do zapewnienia bezpieczeństwa obiektów i przebywających w nich osób. Ich zadaniem jest też poprawa i usprawnianie funkcjonalności poszczególnych systemów.

  Czym jest okablowanie i trasy kablowe?

  Okablowanie to podstawa instalacji elektrycznej. Często planowana jest jako ostatni element budynku, co sprawia, że jej projektowanie wymaga elastyczności, pomysłowości i wiedzy. Od tego, jak wyznaczone i poprowadzone zostaną trasy kablowe, zależy funkcjonalność i użyteczność obiektu, a także komfort pracy w nim.

  Montaż oświetlenia Kąty Wrocławskie

  Dawno minęły czasy, gdy zadaniem systemu oświetleniowego było tylko dostarczanie światła. Obecnie ważny jest dobór odpowiedniego systemu oświetleniowego i zaplanowanie jego najbardziej efektywnego i ekonomicznego funkcjonowania – dla dobra planety oraz budżetu firm, które płacą rachunki za światło.

  Nasza oferta obejmuje usługi od konsultacji po wdrożenie i serwisowanie oświetlenia. Udzielamy wsparcia na każdym etapie inwestycji. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb i oczekiwań.

  Tani Elektryk Kąty Wrocławskie

  Szukasz dobrego elektryka w Kąta Wrocławskich, który dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pomoże Ci w usunięciu usterek lub wykonaniu solidnej instalacji elektrycznej? Zrealizujemy dla Ciebie najpopularniejsze zlecenia – począwszy od podłączenia płyty indukcyjnej, piekarnika oraz naprawy bezpieczników, przez wymianę oświetlenia i gniazdek, kończąc na montażu liczników, a także modernizacji liczników czy okablowania do lamp.

  Nasze specjalności to: naprawa gniazdka, naprawa lampy, naprawa oświetlenia naprawa bezpieczników, naprawa wyłączników, naprawa włączników naprawa instalacji elektrycznej, naprawa rozetki, naprawa awarii elektrycznej, naprawa instalacji odgromowych, wymiana instalacji elektrycznych, remonty instalacji elektrycznej, modernizacja instalacji elektrycznych, modernizacja instalacji oświetleniowych, wymiana oświetlenia, wymiana lamp, wymiana gniazd, wymiana bezpieczników, wymiana wyłączników, wymiana włączników, wymiana instalacji odgromowych, wymiana instalacji przepięciowych.

  Wykonanie instalacji elektrycznej dom jednorodzinny

  Jej poprawne zaprojektowanie i zamontowanie jest niezwykle istotne, ponieważ od tego zależy późniejsze bezpieczeństwo użytkowników. Dla wszystkich, którzy planują przebudowę instalacji elektrycznych albo dopiero będą je umieszczać w swoim świeżo wybudowanych domach – przygotowaliśmy krótki poradnik montażu i najważniejszych kwestii, o których nie wolno zapomnieć. Sprawdź, czy o wszystkim wiedziałeś wcześniej.

  Kiedy warto skorzystać z usługi elektryka - Kąty Wrocławskie?

  Tak naprawdę zawsze, gdy zajdzie taka potrzeba. Wbrew powszechnej opinii, elektryk Kąty Wrocławskie wzywany jest nie tylko do awarii. Możemy uznać to za niepotrzebny wydatek, jednakże przynajmniej raz w roku powinniśmy korzystać z usług elektryka , w szczególności jeżeli mieszkamy w starym budownictwie. Nawet drobne kontrole, przeprowadzane przez elektryk Kąty Wrocławskie, regularnie, pozwolą nam na uniknięcie większych usterek i związanych z nimi kosztów. Może okazać się, że drobnym nakładem finansowym, unikniemy poważnej awarii. Pamiętajmy, w przypadku usterek instalacji w domu możemy uszkodzić lub zniszczyć wszystkie urządzania elektryczne, które są podłączone do prądu, a to wygeneruje poważne koszty. Elektryka warto wezwać także w przypadku wszelkich, niepokojących nas oznak, takich jak, ciepłe gniazdka, widoczne przewody elektryczne czy planowany remont.