Elektryka

Świadczymy kompleksowe usługi elektryczne Wrocław

Instalacje elektryczne

Instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaplanowana i wykonana, aby w pełni zapewnić bezpieczne i wygodne korzystanie ze sztucznego oświetlenia oraz innych urządzeń zasilanych prądem.

Man, an electrical technician working in a switchboard with fuses. Installation and connection of electrical equipment. Professional with tools in hand. concept of complex work, space for text.
02

Instalacje RTV/SAT

Instalacja antenowa jest jednym z typów instalacji elektrycznej, której zadaniem jest zapewnienie odbioru radiowo telewizyjnego w domu. Instalacja antenowa powinna być funkcjonalna i estetyczna. Funkcjonlaność zapewni możliwość rozbudowy instalacji w razie potrzeby, bez konieczności przebudowywanie jej oraz podłączanie coraz to nowszych urządzeń elektronicznych.

Pomiary elektryczne

Pomiary elektryczne są to kontrole instalacji elektrycznej przeprowadzone przez uprawnione osoby przy pomocy specjalistycznego sprzętu w określonych interwałach czasowych. Służą one głównie zapewnieniu bezpieczeństwa ludzi i ich mienia.

01
03

Sieci LAN

LAN to sieć połączonych ze sobą urządzeń, które znajdują się najczęściej stosunkowo blisko siebie i mogą się ze sobą komunikować. Innymi słowy jest to sieć lokalna, na co wskazuje angielskie rozwinięcie skrótu. LAN to bowiem Local Area Network, czyli sieć łącząca urządzenia na określonym obszarze.

Instalacje elektryczne Wrocław

Elektryk Wrocław

Usługi elektryczne Wrocław

Elektryk z dojazdem Wrocław

Usługi elektryczne dla domu Wrocław

Umów wizytę

+48 501 836 560

lub wypełnij formularz poniżej: